Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bamboo prefold a Bamboo Hour - vkládací vložka

23. 1. 2008

Bamoo  prefold 

ObrazekTento čtverec Bamboo prefold z bambusového flaše je měkost a jemnost sama. Obrovská savost, plenu lze použít bud jako vkládací nebo i samostatně do svrchních kalhotek. U nás v kombinaci s Imse mušelínovým čtvercem tvoří noční plenu.

Průměrná cena: 170Kč

Bamboo Hour - vkládací vložka

ObrazekAž se na diskuzi o látkovkách dočtete něco o nudlích, věřte, že není řeč o polévce, ale právě o této úžasné vkládačce. Je tenká - stejného materiálu jako Prefold, velmi savá, nepřidává v pleně na objemu. Rozhodně by ve výbavě neměla chybět i maminkám,které používají jen obyčejné čtvercovky. S touto vkládačkou budou dobře zvládat i noci.

Průměrná cena za balení se dvěma kusy: 235Kč

 

Náhledy fotografií ze složky Plínky v akci

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Moje nejdražší (:

(Mafijka, 4. 3. 2008 22:38)

Pravda je, že nejde o lacinou záležitost, pořídit si nějaké bazální množství těchhle vkládaček. Ale myslím, hlavně pokud třeba plánujete další dítě/děti, že se vyplatí a stojí to za to. Výborně saje a je štíhlá, i ten tvar je sympatický, že to svištík nemá tak nachmoustané mezi nožičkami. Po pročurání je vkládačka jen trošku tužší. Ale pocitově mokře rozhodně nepůsobí. Na den dávám do Bamboozle 1 ks a vydrží to až kolem 2,5 hodiny- náš mrňousek je dost počurda. Takže někomu méně produktivnímu by to vydrželo třeba i délejc. Na spaní do plenky( BE color) dávám 2 ks+ 1 čč a je to.