Jdi na obsah Jdi na menu
 


Flanelka Baby Luci a Zlatíčka

15. 3. 2007

Flanelka Baby Lucy a Zlatíčka

Obrazek

Plenky Baby Lucy a pleny Zlatíčko vyrábí jeden výrobce a ač vlastní oba druhy nenašla jsem mezi nimi nějaký poctatnější rozdíl ani ve funkci ani ve vzhledu.

Tato flanelová plena je vhodná především na malé miminka, protože má velmi štíhlý vzhled. Je vyrobená z flanelu a tak super rychle schne, ale zase asi nejméně z plenek co představuji nasaje. Tento problém u větších děti vyřešíte vkládací vložečkou. Hodně také záleží jak čůrajcí dítko máte a jak často chcete přebalovat. Mě jsou flanelky sympatické na nošení doma - přebaluju stejně před každým kojením což je zhruba cca co dvě a půl hodiny a to mi flanelka vydrží i bez vložečky. Také ji rádá dám, když vím že bude potřeba třeba za dvě hodinky přebalit (než jdeme na návštěvu, před spinkáním atd). Více savé plenečky nechávám na noc nebo na návštěvu či vycházku. Plenky jsou jak jednovelikostní tak vícevelikostní - každý si vybere co mu více vyhovuje. Jednovelikostí plena se dá pomocí patentek zmenšit i na novorozence (zkoušeli jsem s necelými 6 kg a seděla nám výborně). Více velikostní pleny jsou zase super štíhlé a úhledné na zadečku.

Svrchní kalhotky jsou nutné.

Průměrná cena: 180Kč

Mé shrnutí: Rozmná kvalita za rozumnou cenu. Když byl Vojtíšek malý tak jsem tyto plíny používala nejraději, dobře těsní kolem nožek a jsou pohodlné a nehrubnou tolik. Sice už po prvním vyprání žmolkatí, ale na funkčnost to nemá vliv. Na flanelky dost dlouho schnou ale na narozené mimi se mi opravdu osvědčily a používám je do dnes.

 

Náhledy fotografií ze složky Plínky v akci

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Super

(Markéta, 13. 9. 2010 14:08)

Mám různé pleny, ale tato nám vyhovuje nejlépe.

Propadák

(Amoneta, 4. 9. 2008 3:08)

Tato plena u nás také propadla, již asi po 2. vyprání připomínala odpudivý žmolkovatý hadr. Synovi navíc vadila nabranost na zadečku a mně zase nutnost žehlení po vyjmutí ze sušičky. Velmi milou,hezkou a pro miminko příjemnou alternativou k této plence jsou plenky Kushies.

Nej!!

(Gabule, 2. 12. 2007 17:33)

Naše nejmilejší flanelky-Baby Lucy.Máme je moc rády,jako denní plenka super,navíc ty barvičky :-)Sice déle schnou ale přesto jin dáváme za 1 :-)