Jdi na obsah Jdi na menu
 


Imse 2v1 biofroté

22. 3. 2007

Imse 2v1 biofroté

Obrazek

Tahle plínka je takovým "vše v jednom". Na ni již nepotřebujete svrchní kalhotky. Je prodyšná ale "mokru" nepropustná. Ideální plenka na návštvy lékařů, na cestování ... Na povrchu je měkounká, vevnitř je froté vrstva a dvě froté vkládací vložky(jedna je z jedné strany flísová - komu nevadí dá k zadečku a má zajištěno sucho i bez separačky :o)), které jsou přišité na stranách takže můžete složit jak vám nejvíce vyhovuje (chlapečkům více dopředu atd.) a hlavně díky tomuto střihu poměrně rychle schne. Plenečka si mě naprosto získala a určitě ještě pár dokoupím. Zase jen pro představu - náš Vojtíšek má v tuhle chvíli 6kg a zakoupila jsem plenku velikosti L - od 9kg a sedí parádně!

Svrchní kalhotky již nejsou zapotřebí.

Mé shrnutí po čase : z plenky jsem byla v začátku nadšená, ale po čase jsem zjistila že mi snad více vyhovuje kombinace plíny a kalhotek. A na to aby mi tu ležely jen pro doktorské prohlídky co měsím mi přišly zbytečné. Dokonce se na nich začal vyskytovat problém jako u Soft kalhotek že začaly škrábat bříško.

Průměrná cena: 406Kč

 

Náhledy fotografií ze složky Plínky v akci

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Oblíbené

(Maty, 24. 7. 2008 11:16)

Spoulu s Baby Lucy máme ve velké oblibě i tuhle plenku, jen jsem ještě nevyužila ani jednu z vložek - myslím to rozhodování, kterou nahoru, protože pořád dáváme separačky. Jen je trošku problém s praním po stolici, nejsou zase až tak pevně obtažené kolem nožiček, takže něco málo proteče na vnější obrubu, ze které to bohužel špatně pouští - ale opere se, máme vyzkoušeno že po 3 praních je zase čistá. Sedí krásně a naše malá je v nich moc spokojená.

velká spokojenost

(Žureček, 31. 8. 2007 11:59)

tak nám dorazily 2ks těchto plínek a jsem hodně nadšená. Měli jsme zatím jen 2x na sobě, nelze přehlídnout její štíhlost, ač si na malou dupku nepotrpím, tak jsem díky nim včera na procházku oblíkla dupajdy, které s jinýma plenama už nezapnu mezi nožkama.
Opravdu zatím pěju chválu a uvažuju, že asi ještě dokoupím

Doktorská

(Daniela, 24. 5. 2007 16:30)

Super plenka na návštěvy, k doktorům - nebo pro tatínky co si pořád neumí zapamatovat na co jsou jaké gaťky :o))