Jdi na obsah Jdi na menu
 


Imse Vimse flanel

15. 3. 2007

Imse Vimse bioflanel

Obrazek

Flanelka od Imse je další z řady štíhlých plen, které rychle schnou a dají se použít od narození po nočník. U menších dítek se zmenší pomocí založení zadního dílu. U těchto plín stejně jako u Imse froťáků chybí zapínací mechanismus a tak to chce trochu cviku na zapnutí svrchních kalhotek, Dá se použít i snapi sponka, ale přílš dobře nedrží (použít třeba jen než nainstalujete svrchní kalhotky). Plenka je méně savá než froté, ale má také své kouzlo. Kolem nožiček má gumičky, které dobře těsní aby z plíny nci neuteklo.

Svrchní kalhotky jsou nutné.

Průměrná cena: 176Kč

Mé shrnutí: Velmi tenká plínečka, je to sice flanelka a tak nelze očekávat zázraky - ale asi si ji zase na malé miminko pořídím ...zkusím tam pak došít suché zipy aby s nima byla lepší manipulace. Schnou bleskově a to se u věčně kakacího mimi hodí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Taky máme 4 kousky

(Kačka, 3. 5. 2008 15:34)

A zatim jsem spokojená. Malé mimi tolik nečůrá, takže to v pohodě pobere. Rozhodně nemůžu říct, že by se mi v nich dítě opruzovalo. Souhlasím s tím, že rychle schnou. A jelikož nejsem na šití, tak jsem zapínání vyřešila spínacím špendlíkem s pojistkou. Běžně k dostání v galanterii. Jinak také nevim jak dobře by držely.

ne, ne

(Indy, 21. 1. 2008 23:24)

Tak tyhle plenky jsem prodávala, jako první, byly hned mokré, a malá byla červená v rozkroku, i když měním plenky často, šly hned z domu.

Sucháče našity...

(Jituška, 24. 9. 2007 20:33)

Mně se moc líbí - sucháče našila moje šikovná maminka a jak mimi roste, popošívá je dál a dál :-) Sice dlouho nevydrží, ale je příjemná a malinká.

propadák

(Tuleník, 25. 7. 2007 0:28)

tak tyhle plenky u mě naprosto propadly... Asi mám obě ploutve levé, ale prostě nejsem schopná je zapnout do kalhotek tak, aby aspoň trošku těsnily - což u malého mimi stírá všechny klady - když mi pokaždém kakošku protečou až na kaťátka.... to můžu rovnou dávat čč - ty schnou ještě rychleji. A na šití já nejsem....

Pro prcka super

(Daniela, 24. 5. 2007 16:34)

Kdybych vybírala plínky pro malé mimuško tak koupím asi tyhle (aspoň pár kusů) dal by se na ně našít sucháč aby se daly zapínat - jsou jako flanelky sice rychleji proůrané, ale super rychle schnou což je u miminka co kaká 10x denně vážně zapotřebí.