Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kissaluvs

6. 6. 2007

Kissaluvs

Obrazek

Heboučké plneky jako plyšáci v nádherných pastelových barvách. Zapínání na patentky. Vyrobeny z bavlněného flauše. 100% přírodní takže se jich nemusí bát ani maminky jejichž miminka nesnesou plenky s flísem. Tento flauš je přírodní a proto miminko nedráždí. Pleny jsou vyráběny ve 3 velikostech. Krásně sedí a nevytvářejí dojem velkého zadečku - díky své měkosti se dokáží mezi nožkama "shrnout" a tak absolutně nebrání miminko v pohybu. Savost těchto plenek je poměrně slušná - přirovnatelná téměř k plenám bambusovým. Její savost lze zvýšit přidáním vkládací vložky. Opravdu reprezentativní plena pro všechny, které své "krásy" rády ukazují okolí :o) Lehkou nevyhýhodou je delší schnutí - v nepříliš dobrých podmínkách schce cca 2 dny. Svrchní kalhotky jsou nutné.

Průměrná cena: 303Kč

Mé shrnutí: plenka je po delším testováním ne mým favoritem na prvním místě - nicméně ji mám docela ráda. Savá je průměrně, ale zařadila bych ji do kategorie pocitově morkých plen - ráda provlhá hlavně v jednom místě. Je to bokovka a tak nemusí sedět každému miminku. V 8kg váhy půl ročního dítka je vel. 1 skoro těsná kolem nožek ale vel.2 zase docela "plandá" v pase. Je hezká na pohled - třeba k dr. nebo na návštěvy na "chlubení" ale dokázala bych si představit bez ní žít.

 

Náhledy fotografií ze složky Plínky v akci

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nejlepší!

(Ania, 23. 1. 2009 11:29)

Tak u nás vyhrála právě proto, že mi nejméně zhrubla (měla jsem bamboozle, bambusku baby lucy, konopky od ellas house,bamboo extra BI, bum hugger).

My jí máme rádi!

(Berun, 2. 4. 2008 14:49)

Zatím jsem zkusila jen velikost 1. Mám hodně učůraného synka a plenka mě překvapila pozitivně. Vydrží nám 2-3 hodiny bez vkládací plenky. Na novorozence mi vyhovuje i ten bokový střih plenky, neprovlhává a schne mi v koupelně (vyhřívané)cca 15 hodin. Momentálně má malý 5,6kg a je to naše nejoblíbenější kalhotovka. Takže u nás vážně spokojenost, uvidíme jak na tom budeme s velikostí 2. Jediné mínus vidím v tom, že se poměrně rychle seprala a už není tak jemná (máme ale taky tvrdou vodu).

Nám se líbí!

(Flower, 28. 8. 2007 13:05)

Dávám do ní vkládací plenku od stejné firmy, vydrží dlouho, jen se mi nelíbí to zapínání na jeden patentek, mohli udělat patentky ve 2 řadách jako jsou u ostatních plenek.

nic moc plinka

(Velchi, 10. 8. 2007 21:59)

Tak já bych o ní řekla že pro nás je to nic moc plínka, hned po prvním praní lehce žmolkovatěla a žmolkovatí vesele dál.. nasaje celkem málo, a to i když tam sám nějakou vkládačku je brzy celá vlhká, takže asi zkusím prodat.

tak nee

(Tuleník, 25. 7. 2007 0:20)

tak už kissu nemáme - odradilo mne, že opravdu dlouho schne na to, že má jen průměrnou savost - už dělá radost někomu jinému, kdo si je naopak oblíbil.
Tedy závěr - rozhodně to není průměrná plenka, která sedne každému... ale někomu ano :o)

konečně

(Tuleník, 9. 6. 2007 21:10)

Přiznám se, že po přečtení tohoto hodnocení jsem očekávala větší savost - opravdu mi schne stejně dlouho jako bambuska, ale saje o poznání méně. Nicméně, když jsem do ní vložila tenounkou konopnou vkládačku (která se vejde i dovnitř), tak je moc prima - opravdu reprezentativní kousek.
Jen si člověk musí zvyknout, že je to bokovka :o)))