Jdi na obsah Jdi na menu
 


P´tit Toudou Bio

28. 9. 2007

ObrazekP´tit Toudou Bio

Tato plínečka je takovým malým luxusem v plenkové výbavě. Neohromí vás svou savostí, která je řekněme průměrná (spíše jako lepší froté plena), ale zaručeně vás ohromí, když ji poprvé vezmete do ruky. Je jemná jako samet a ta velikost ... nebudete si jistí jestli má mimčo na sobě plenku jak je malá. Jediný "objem" vám pak vytvoří svrchní kalhotky, protože plena sama o sobě je opravdu titěrná. Je to bokovka a tak si možná každého nezíská, ale u nás je to takový malý poklad a dávám ji na zvláštní příležitosti :o) Vnitřní savé jádro je vyrobeno z bambusu, zbytek pleny je 100% biobavlna. Plenka se vyrábí ve dvou velikostech a opravdu i vel. 2, který je od 8 kil seděla na přesně 8kilovém mimi nádherně.

Na plenku je nutné použít svrchní kalhotky.

Průměrná cena: 399Kč

 

Náhledy fotografií ze složky Plínky v akci

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zkušenosti

(Petra, 4. 3. 2009 14:05)

Zatím máme jen jeden kus,ale jsme spokojení,dceři sedí, savost je dobrá,jen nám schne snad nejdéle ze všech plen.

zklamání

(Pavla, 15. 1. 2009 13:16)

Tak jsem se tu nechala nalákat a jsem zklamaná. Plenka mi přišla ve velikosti 2 a malý nemá 9 kg a je mu kolem nožiček malá, tak ji budu eko-mammě posílat zpět. Stejně tak jsem si koupila z druhé ruky P´tit Toudou Velur a je to stejné. Asi francouzci zhubli :-).

P´tit Toudou Bio

(Amoneta, 4. 9. 2008 2:58)

Tuto plenku používám také velmi ráda, jenom mi chvíli trvalo, než jsem si na ni zvykla. Savost se s každým praním zvyšovala a asi od 6. vyprání je velmi dobrá. Přes den ji používám bez svrchních kalhotek. Jediná nevýhoda je velmi dlouhá doba schnutí, a to i v sušičce.