Jdi na obsah Jdi na menu
 


FIX Baby Lucy - svrchní kalhotky

23. 1. 2008

FIX Baby Lucy - svrchní kalhotky

ObrazekVeřejně se už o mě ví, že jsem zastáncem svrchní kalhotek Imse, i když někdy trpí nešvarem provlhávání, ale tyhle kalhotky baby lucy Fix jsem vzala na milost, i když nejsou přesně dle mého gusta. Dělají trošku větší "prdelku" a jsou takové "rozevláté" na zadečku. Nicméně patří do kategorie svrchních kalhotek poměrně spolehlivých co se udržení mokrosti v pleně týče a jsou poměrně dobrými držáky. Dají se použít na jakoukoliv plenu - dokonce i na čtvercovky a mají opravdu výbornou cenu a tak i tyhle kalhotky u nás doma bydlí. Tyhle narozdíl třeba od svrchních kalhotek Popoliny vyhrály svou tenkostí ...sice mají šustivější dojem než Imse, ale nejsou tak nepoddajné a gumové jako ostatní svrchní kalhotky Popoliny, Tots bots a bummies. Nicméně spoustu maminek si i kalhotky Popo, TB a bummies chválí - je to vše o vašem vkusu.

Kalhotky jsou s polyuretanovým (PUL) zátěrem.

Průměrná cena:125Kč

 

Náhledy fotografií ze složky Plínky v akci

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

U nás to jsou jedničky

(Evča, 8. 2. 2010 13:25)

U nás jsou zatím Baby Lucy jedničky a to nejen kvůli ceně, neprovlhávají, krásně drží, narozdíl od Imse neškrábou na bříšku a suchý zip se tolik nežmolkuje. Je ale fakt, že naše Magdalenka ma zadeček kulaťoučký, tak nevím, jak to bude u štíhlejších dětí. Jsou tenoučké a rychle schnou, jsem s nima moc spokojená.

fix

(Daniela - admin, 20. 11. 2008 17:16)

Ano, tyhle svrchní kalhotky sedí na všechny typy kalhotkových plen (i jiných značek). Než se trošku operou můžou působit mališko "šustivějším umělejším dojmem", ale po pár vypráních změknou a jsou jako jedny z mála opravdu super držáky a provlhávají naprosto minimálně - to už z plíny opravdu musí čůrkem téct :-)

baby lucy fix

(Helča, 20. 11. 2008 16:37)

Chtěla jsem se vás zeptat,zda bych mohla do těchtokalhotek použít pleny Organic Baby Lucy.Díky,nemám s touto značkou zkušenosti Helča

Baby lucy

(Mirka, 22. 6. 2008 13:53)

Jsem s nimi velmi spokojená, používám převážně vícevrstvé plenky a krásně drží.