Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svrchní kalhotky Imse Vimse Soft

16. 3. 2007

Svrchní kalhotky Imse Soft

Obrazek

Svrchní kalhotky jsou ušity z velmi kvalitního a prodyšného polyesteru s prodyšným nepromokavým polyuretanovým zátěrem na vnitřní straně. Po celé délce na bříšku je jemný suchý zip pomocí kterého se kalhotky zapínají. Prodávají se v 6 velkostech- není ale třeba všechny velikosti kupovat. V praxi se mi osvědčilo koupit kalhotky o číslo nebo klidně i o dvě větší než podle údajů odpovídá. Pro ukázku - ještě před porodem jsem koupila jedny kalhotky S a dvoje M. Hned od narození vojtíška (3650g) jsem používala i kalhotky M bez problémů - ba právě naopak - už po měsíci kdy měl malý kolem 5 kil se mi lépe dávaly kalhotky vel. M zvlášť na plíny univerzálních velikostí. Asi se vyplatí koupit jedny S na velikostní plíny a tím mít mimčo s "malým zadečkem", ale svrchní kalhotky Soft jsou velmi tenoučké a nepřidávají na objemu. Když ale plínu nevyměníte včas a je hodně mokrá mohou provlhat - což ale podle mě značí jediné ... jsou opravdu skvěle prodyšné.

Průměrná cena: 262 Kč

Mé shrunít: Na tyhle kalhotky mám dvojí názor - jeden doporučující a druhý odrazující ...řekla bych to tak. Na začátek pro narozené mimi bych  možná aspon jedny koupila - možná i dvoje - podle finančních možností. Tyhle kalhotky jsou po vyprání strašně rychle suché což se někdy u věčně kakajícího novorozence hodí (i když z kalhotkových plen zase hned tak něco neuteče). Nicméně dítko, které se pak začne více hýbat - třeba kolem 3 měsíce už začnou kalhotky zlobit a začnou přetáčet sucháče a miminko poškrábou. Jako optimální bych viděla koupit do začátku Imse Soft S a M a jedny Organic (nebo Fox )S. A pak po vyrostuntí z této velikosti koupit už Orgaanic nebo Fox.

Po čase přidávám další poznatky: Vojtíšek má rok .. IV soft sedí skvěle - jediné co stačilo bylo přešít suché zipy. Opárala jsem původně našité na "stojato" a otočila na "ležato" ... je po problému s odíráním bříška :o))

 

Náhledy fotografií ze složky Plínky v akci

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář