Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svrchní kalhotky vlněné natahovací Disana a Popoliny

16. 3. 2007

Svrchní kalhotky vlněné natahovací Disana a Popoliny

Obrazek

Tyto natahovací vlněné svrchní kalhotky jsou super roztomilé na každém miminku. Jsou z měkoučké pleteniny dvou vrstev. (Vlňáčky vyrábí jak firma Disana tak Popoliny - rozdíly jsou minimální (Disana má trošku delší nohavičky). Vyrábí se ve více velikostech. Díky tomu, že jsou vyrobeny z vlny s obsahem lanolinu, je potřeba je čas od času po vyprání znovu naimpregnovat aby neprovlhávaly. Použít můžete jak originální impregnaci tak lanolin z lékárny (více v rubrice tipy a triky). Kalhotky není třeba po použití prát - vlna je samočistící - stačí kalhotky po přebalení nechat vyvětrat. Perou se až jsou cítit močí nebo jsou zabarvené od kakání. Perou se v šamponu na vlnu v ruce - nechají se usušit a pak se impregnují ... je třeba počítat s tím, že kalhotky schnou i tři dny. Nesmí se sušit na radiátoru nebo přímém sluníčku.

Průměrná cena: 349 Kč

Mé shrnutí: Vlňáčky Disana jsou u mě favoritem na plné čáře - oproti Popolinám vyhrávají jen kvůli delším nohavičkám :) jinak je funkčnost stejná. Naprosto nejvíce ze všech vlňáku je využívám, nikde nic netlačí - přes den využítí jako kraťásky - prostě paráda a všem vřele doporučuju!!!

 

Náhledy fotografií ze složky Plínky v akci

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:o)

(Mišpulka, 28. 7. 2007 21:31)

Máme je převážně na noc a jsou vážně parádní. Pohodlné, poddajné a slušivé. Impregnovala jsem je jen 1x ihned po koupi a neprovlhly ani v noci. Opravdu držáci :o).

...

(zuzajda, 22. 6. 2007 11:46)

můj favorit! používám jen je (točím dvoje dokola)
měkoučké a jsou to "držáky" :o)

teď jim trochu konkurují BI natahovací, ale v ceně a v neprovlhávání jim konkurovat nemohou