Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bum hugger hamburger

22. 3. 2007

Bum Hugger

Obrazek

Tato plenka je vhodná především na noční použití. Je trochu objemnější,ale za to náramně saje.Je ze směsi konopí a bavlny - z vnitřní strany má barevný flísek pro suchost zadečku. Má všité konopné jádro, které zabezpečuje extra sací schopnost. Kolem nožek a za zády jsou našity gumičky, které tvoří křidélka a zabezpečují že všehny "nehohdy" zůstanou tam kde mají. Zapínání je buďto na suchý zip nebo patentky. Plenka se vyrábí ve více velikostech. Plenka je opravdu velmi savá, ale poměrně dlouho schne.

Svrchní kalhotky jsou nutné.

Průměrná cena: 372 Kč

Mé shrnutí: plína obsahuje flís a malý je na něj alergický takže tuhle plínu už nemáme. Je savá - nicméně některým hodně učůaným dětem ani tahle plína nestačí a musejí koupit Bamboo extra. Bum hugger je zase oproti Bamboo uzší mezi  nožkama a nepůsobí tak těžkým a tvrdým dojmem. Pokud vaše mimi nemá problémy s flísem tak v téhle plíně vidím poměrně slušnou noční variantu.

 

Náhledy fotografií ze složky Plínky v akci

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bum Hugger

(Tyryz, 24. 1. 2009 0:34)

Plenku máme a jsem moc spokojená. Kombinuji ji pro malého s vlněnými kalhotkami a na noc mu přidávám konopnou vkládačku mezi plenku a kalhotky, nikdy se nic neprosáklo. Určitě si objednám další kousky ve větší velikosti. Nyní má syn 3 měsíce, 7,5 kg a nejmenší velikost mu pořád výborně sedí. Zapínání máme na patentky, což je určitě lepší než SZ.

Ano

(Iva, 22. 8. 2008 23:05)

Nám tato plínečka vyhovuje, aspon tedy zatím. Malá má 7měs a celou noc s vlnáčky i fleesačky úplně v pohodě. též PRO

Tyhle ne...

(Jana, 17. 4. 2008 14:10)

Plenka, která mne vůbec neoslovila...ten flís vevnitř mi vyloženě nesedí, již v polovině noci byla pročůraná...možná jsou fajn na menší dítko, na dvouletou slečnu už ne...

super

(Flora, 14. 4. 2008 9:20)

Pro nás je na noc tato plena č. 2 (hned po swaddlebees). Přidávám do ní ještě konopku nebo bamboo hour a vydrží krásně celou noc a malej je v suchu. Máme 8,5 kg a zapínáme na druhou nejmenší velikost-máme patentky.

nespokojenost s plenkou

(Hana, 16. 11. 2007 9:07)

Plenku jsem už prodala. Vadí mi, že neodpovídá velikost, která je uvedená od výrobce. L (7 - 18 kg)Můj syn má 9 kg a už je mu tato velikost malá. (nedopneme suché zipy).

nic moc

(Dana Hánová, 19. 8. 2007 22:16)

Tak tahle plenka mě zklamala. Přijde mi ze všech plínek, co jsem zkoušela, nejtužší. Je dost nepřizpůsobivá, celkem objemná a starý typ po pár vypráních udělal ještě takové zatvrdliny na různých místech. Zapínání na suchý zip nedrží a vystřeluje. Ani savost nic moc, na noc rozhodně nevydrží.

ale pozor

(Tuleník, 26. 7. 2007 9:06)

Včera tu píšu ovace a dnes se objevil problém - pravděpodobně má nová verze BH kratší savé jádro, takže stačí pro chlapečky, ale holčičky mjí na zadečku málo vrstev a ty mohou prosáknout... Byla jsem dnes ráno velmi nemile překvapena.

určitě ano

(Tuleník, 25. 7. 2007 0:23)

Souhlasím - pokud dítě nemá problém s fleesem, určitě je to prima volba - navíc nový střih s vytahovacím jádrem schne opravdu rychle (dokonce rychleji než denní konopka). Kakošek jde z fleesu snadno dolů a designově jsou moc povedené - hlasuji PRO :o)))