Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fluffle

16. 3. 2007

Fluffle - peříčka

Obrazek

Už poznámka za názvem pleny "peříčka" napovídá jaká plena Fluffle je. Když ji chytnete do ruky neuvěříte, že něco takového se dává miminku na kakání. Plenka je mimořádně měkoučká, nadýchaná a praním nehrubne. Plínka je vyrobená z jemného mikrofroté (materiál 100% polyester).  Mikrofroté je velmi absorbční, rychle schne a narozdíl od bavlněného froté nikdy nezhrubne. Mikrofroté je antibakteriální. Uvnitř plenky je flísová vrstva pod kterou je kapsa v níž je vložená vkládací plenečka který se dá odepnout. Plenka je unikátní hlavně v tom, že už po vytáhnutí z pračky je téměř suchá. Vyrábí se v provedení zapínání na patentky nebo snapi sponku, je ve dvou velkostech. Ač výrobce uvádí, že už velikost dvě jde použít na 4,5kg dítko tak můj názor je, že ano dá (jak to vypadá vidíte v galerii) plenka vel. 2 je na takoto malém mimču poměrně velká. Plenka je sice savá, ale na delší dobu se nedoporučuje - stejně tak se příliš nedoporučuje na teplé dny - je vyrobena ze 100% polyesteru což je syntetický materiál a tak není až tak prodyšná jako jiné plenky.

Svrchní kalhoty jsou nutné.

Průměrná cena: 325Kč

Mé shrnutí: látkuju pro pocit, že mám dítě v bavlnce. Tahle plína je celá umělá a tak nemá u nás už místo. Dělá taky velmi velký zadeček a tak šla dál ...

 

Náhledy fotografií ze složky Plínky v akci

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Plenka na hraní

(Amoneta, 4. 9. 2008 3:04)

Tahle plenka se velmi líbila mému synovi, udělala jsem mu z ní míč a byl nadšený. Je nádherně nadýchaňoučká, miminko v ní připomíná ledního medvídka. Dobře saje, rychle schne, jenom škoda, že je umělá. Použila jsem ji jen asi 2x.

chci vyzkoušet

(Ludmila Dvořáčková, 25. 10. 2007 14:54)

předně chci pochválit super stránky. budu doporučovat.
Tahle plenka je asi spíše reprezentační, že? např. k doktorovi a tak. Asi ji vyzkouším, ale ne v mnoho kusech, po tom, co jsem si přečetla, je celá umělá, takže to opravdu není také moje filosofie...

u nás nee

(Daniela, 24. 5. 2007 16:32)

My nesneseme flís na zadečku takže u nás tahle plína bohužel ne.

Medvídková

(Didina a Janýsek 10 týdnů, 19. 5. 2007 1:36)

Plenka je velice příjemná na dotek a děťátko v ní připomíná plyšového medvíka. Velice dobře saje a rychle schne - navíc hřeje. Doporučuji na chladnější dny, v horku je zadeček příliš v teple, hůř větrá. Plenka vhodná na kratší dobu a pro případ kdy potřebujete často prát a měnit plenky a máte problém se sušením. Je dobré mít ji v rezervě.