Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krátké vlněné natahovací kalhotky Wool shorties

6. 6. 2007

Krátké vlněné natahovací kalhotky Wool shorties

Obrazek

Krásné vlněné svrchní kalhotky. Díky obsaženému lanolinu ve vlně zajišťují nepromoknutí pleny až na oblečení. Díky svému úžasnému střihu na miminku zároveň plní funkci kraťásků. Vyrobeny z jemné meirno vlny. Na omak spíš působí jako kamašky - vůbec na vás nepůsobí dojmem vlny. Krásně na miminku sedí, nikde netlačí, nehrozí poškrábání od suchých zipů - výborná varinata jak na den tak na noc. Díky vlastnostem vlny se v nich bude miminko cítit báječně i v nejteplejších dnech. Vlňáčky jsou vyráběny ve 3 velikostech. Nevýhodou těhle vlňáčků oproti BI a IV na scuhý zip je délka schnutí. Ta je obvykle cca 2 až 3 dny.

Průměrná cena: (dle velikosti) cca 600Kč

Mé shrnutí: Krásná frajeřinka za obrovské peníze. Kdo nemá moc hluboko do kapsy tak doporučuju - nicméně jinak jsou tyto vlňáčky zatím ne moc pevnými držáky. Chtějí asi více impergnací a tak jim ani po 3 kůře zatím plně nevěřím. Materiál je ovšem opravdu luxusní a vlńáčky nadělají spoustu parády.

 

Náhledy fotografií ze složky Plínky v akci

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

doporučuji

(Martina, 3. 1. 2010 19:21)

Tyto vlňáčky můžeme jen doporučit. Musí se dobře naipregnovat (ulrich)a vydrží celou noc. Problém shledávám ve velikosti. Má 4.měsíční 6kg dcerka taktak obleče velikost M, která by měla pasovat až na 10kg dítě:-(

Výborné

(Mafijka, 11. 4. 2008 22:31)

Souhlasím, po 3 impregnacích jsou spolehlivé, dávám je i na noc, hezky drží tvar a nepůsobí tak mohutně jako natahováčky Disana( i když funkci i tyhle vlňáčky plní stejně dobře jako shorties)

:o)

(Mišpulka, 28. 7. 2007 21:28)

Tak tyhle vlňáčky jsou naprosto dokonalé - žádné chybičky jsem tedy nenašla! Impregnovala jsem 3x v lanolinu a drží naprosto báječně - já jim tedy důvěřuji :o))). Nosíme přes den, jsou opravdu úžasné. Mám je na ročního chlapečka v barvě červené :o).
Shrnutí - spokojenost veliká!

i na noc pod body

(Tuleník, 25. 7. 2007 7:05)

moje nadšení trvá - klady převažují nad nedostatky :o))) Jsou krásné, nikde netlačí, vzdušné.... mám na holčičku červené a pod bodynkem s červenými rukávy vypadají prostě nedostižně (jdu Elí vyfotit)... nemít hluboko do kapsy, beru aspoň ještě jedny.
Schnou mi do 24 hodin, po druhé impregnaci drží hezky....

BOMBA

(Tuleník, 8. 7. 2007 22:27)

Trvalo mi dlouho, než jsem se odhodlala... ale teď už se jich nepustím - nadchly mne. Jsou svělé, krásné... a na den dobré už po první impregnaci (taky Ulrich bez máchání). Uschly mi za den (poťapali jsme je v ručníku).... jsem nadšená.

super!

(zuzajda, 22. 6. 2007 11:33)

skvělé vlňáčky!
velmi příjemné, nepůsobí vůbec jako vlna
je potřeba je před použitím dobře naimpregnovat (u nás 2x ulrych, nemáchala jsem)
a když se vymačkají do ručníku, neschnou zase tak dlouho ;o)