Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vlněné Baby idea

6. 6. 2007

Vlněné svrchní kalhotky Babyidea wool

Obrazek

Velmi dobře zpracované vlněné kalhotky z merino vlny ve formě flauše. Zapínání na široký suchý zip - kalhotky jsou velmi variabilní a udrží jak běžnou bavlněnou čtvercovou plenu tak jakýkoliv druh kalhotkové pleny. Nepromokavost je zajištěna lanolinem obsaženým ve vlně. Kalhotky je třeba při provlhávání znovu naipregnoat - což je tak po cca co 6 týdnech používání. Po použití není třaba kalhotky prát - jen nechat vyvětrat. Kalhotky jsou ideální především na noc, kdy oceníme větrání zadečku vzhledem k tomu, že dítě nepřebalujeme. Jsou ale výborné i na denní nošení - nejsou nijak výrazně objemné. Díky vlastnostem vlny se v nich miminko ani při parných dnech nepřehřívá.

Průměrná cena: 495Kč

Mé shrnutí: Opravdu velmi kvalitní vlňáky - srovnatelné s Imse wool ...je jen otázkou vkusu pro které se rozhodnout. Jedny z těchto dvou doporučuju do každé výbavičky.

 

Náhledy fotografií ze složky Plínky v akci

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zkušenosti

(Petra, 4. 3. 2009 14:03)

Používáme je až skoro rok a jsme moc spokojení, je pravda,že jsou trochu objemnější,ale na doma a na spaní to nevadí.

Babyidea vlňačky

(daniela, 12. 8. 2008 17:50)

Jsem s nimi velmi spokojená.používám je od narození.malý je atlet tj. má hubene nožičky, ale kalhotky se dobře přispůsobí.dobře drží,základ je dobrá impregnace,po imprgnaci nemáchám. Doporučuju.

Zkušenosti

(Martina, 20. 6. 2008 15:54)

Vlňáčky mám dva týdny a po týdnu byly cítit nejen lemy,ale hlavně to krásné logo uprostřed. Tak jsem je naimpregnovala,nemáchala jsem a je po problému. Používám je hlavně na noc a musím je nechat dlouho vyvětrat.

Babyidea wool

(Zuzka, 21. 5. 2008 21:46)

Máte s nimi zkusenosti? "Nezasmradne" to bavlněné lemování? Mně teda přišlo že je bavlněné...